Про нас

Казахское порно собрано на porno-asia.org/cat-kazahskoe.

Сакральний Світ

Подорож по місцях сили

Сакральна подорож — це шлях до себе, який починається, коли вирушаєш туди, де природа дає Силу, де відбуваються чудеса, де люди тисячоліттями зверталися до богів і предків. Ці місця щедро обдаровують тих, хто приходить з відкритим серцем і готовий прийняти ці Дари.

Ми, команда ``Сакрального Світу``, готові показати Вам унікальні природні Місця Сили, стародавні храми і святилища, ми готові підтримати Вас на шляху до себе, до нових відкриттів, трансформацій і пригод. Ми відкриваємо ті місця, які точно не зустрінеш в туристичному путівнику. Вони крім природних красот і історичної цінності несуть в собі саме сакральний, езотеричний сенс.

Ми вміємо створювати комфортний, безпечний і теплий простір, де Ви напевно зустрінете співзвучних собі людей. До створення кожної подорожі ми підходимо індивідуально і дуже ретельно! На всіх маршрутах, крім нашого провідника, завжди є досвідчені провідники, які взаємодіють з тим чи іншим місцем і допомагають на нього ``налаштуватися``.

Маючи великий досвід сакральний і духовних подорожей, ми можемо точно сказати є місця, які звуть і вибирають нас. Наше завдання відгукнутися на цей поклик. Так починаються всі найдивовижніші пригоди в нашому житті ...

МІСЦЯ СИЛИ

Інформація про всіх місцях сили на одному сайті

ЕКСКУРСІЇ

Організація групових поїздок по місцях сили

СПІВРОБІТНИЦТВО

Розміщення реклами організаторів екскурсій і тренінгів

ПІДТРИМКА

Допомога в підборі турів по місцях сили