Анна Вергелес

Практикуючий астролог, езотерик, засновниця Міжнародного центру астрології і розвитку свідомості ASTRA, викладач, ведуча авторських семінарів, навчальних програм по астрології і астропсихології, організатор сакральних і магічних мандрівок.

Займається астрологією з 2006 року. Фокус практики – індивідуальна, сімейна, передбачувальна, хорарная, кармічна і елективна астрологія

Павло Васильович Штеменко

Павло Васильович Штеменко – потомствений травник, знахар, цілитель, член Академії цілісного світогляду, психолог. Павло Васильович живе в Звенигородському районі, займається збором трав і складанням сцілюючих зборів, допомагає людям, лікує. Його щирий підхід до роботи, гостинність, відкритість, душевна теплота не залишаюсть  байдужими жодного.

Велеслав

Велеслав проводить групові заняття з практичної психології. Проходив навчання курсів і тренінгів по НЛП, красномовству, лідерству, розвитку і особистісного зростання, поглиблено займався йогою і трансцедентальної медитацією.

 

Організовує майстер – класи по грі на шаманських бубнах, вчить законам шаманізму, розкриває закони взаємодії зі світом і отримання енергії завдяки взаємодії з цілющими звуками шаманського бубна.

Світовит Пашник

Верховний волхв, глава Руського Православного Кола, наш провідник шляхами сакральної Хортиці. 

Сповідує віру слов’янськіх пращурів в те, що Бог – це природа, яка нас оточує і що ми є частиною цієї божої сутності. Світовит з любов’ю та повагою посвячує у світ наших рідних богів, обрядів, традицій. Допомогає з’єднати наш рід і взаємодіяти як велика родина, де ми, як браття і сестри творимо свою державу як загальний дім! Світовит допомогає нам дізнатись історію нашего народу, відновиті рідну віру, проводить свята, обряди та посвячення.