Для чого потрібні місця сили
Как вам Сола Зола? Мы тоже в восторге от нее.Час від часу ми втомлюємося від повсякденності і потребуємо розвантаження. Є думка, що людина куди більше відпочиває і наповнюється не від безділля, а від зміни діяльності і обстановки. Найчастіше нам необхідно не просто наповнитися силою, а оновитися повністю, переглянути своє ставлення до подій, усвідомити те, що вже відбулося, зрозуміти, як жити далі, ось тут і варто звернутися до місця сили.
Коли ми говоримо про місце сили, ми в першу чергу маємо на увазі місце духовної сили, куди людина їде з метою внутрішнього очищення, переосмислення, звільнення від концепцій і надуманих ідей, з метою з’єднання зі своєю суттю, розуміння себе, в пошуках сенсу свого існування і відповідей на важливі внутрішні питання. Багато людей, що займають високі посади, пов’язані з великою відповідальністю, намагаються регулярно відвідувати такі місця, де вони можуть скинути напругу, що нагромадилася і знайти спокій. Творчі особистості черпають тут натхнення та ідеї. Але що можна сказати про всі, так це те, що колишнім; не повертається ніхто.
Відвідування сильних сакральних місць часто пов’язано з випробуванням, як на фізичну витривалість, так і на емоційну стійкість. Наприклад, в Лумбіні, Індія – місце народження Будди, багато жінок переживають дуже сильні емоції, кажуть, що тут відчувається енергетика глибокої материнської любові, що знаходить своє відображення в сильних переживаннях на анахаті, або серцевому центрі, це в свою чергу зачіпає найтонші струнки ніжної жіночої натури, і багато хто починає ридати. У мене схожий стан було в Тибеті у найбільшої статуї Будди Майтреи. А ось, наприклад, в печері Міларепи (Тибет) відчувається неймовірна енергія аскез, як-то я була свідком, як одна жінка не витримала такої концентрації і вибігла звідти під час короткої медитації. Кожне місце по-своєму діє на людину, тому в подібних подорожах потрібно бути особливо уважним до свого стану. Якщо ж говорити про фізичному плані, то кожен по-різному синхронізується з новим місцем, де-то підвищена вологість, десь інше тиск, а також продукти, вода, повітря – все це накладає свій відбиток, проте такі речі практиками прийнято сприймати як частина очищення, яку потрібно гідно перенести. У всякому разі, тут, як ніде, дізнаєшся свої слабкі і сильні сторони.

Якщо говорити про глобальне значення місць сили, то воно полягає в збереженні енергетичного балансу планети. Ці місця є найбільш чутливими точками дотику грубого і тонкого планів. Тому тут людина може набагато чіткіше відчути свої тонкі тіла, вийти за межі розуму і підняти загальний рівень своєї енергії.
Як знайти своє місце сили
Існують різні місця сили: природні, такі як гора Кайлаш, Білуха, озеро Байкал, Манасаровар і т. П., І пов’язані з високодуховною особистістю – практиком, пророком, святим: різні райони Індії – з Буддою, Тибету – з Падмасамбхави, Єрусалим – з Ісусом, Муром – з Петром і Февронія і т. д. Хтось відчуває більше зв’язок з природою, а кому-то ближче особистість, і через неї він відчуває єднання з усім сущим, це все дуже індивідуально.
Якщо говорити про практиках, то часто місце вибирається залежно від напрямку, до якого людина себе відносить. Ті, хто поклоняється Будді і практикує в традиції буддизму, відправляються на місця Будди і Падмасамбхави, шіваітов по місцях Шиви. Ті, хто вдається до молитовним практикам в традиції православного християнства, відвідують православні храми, монастирі і черпають сили там. Йоги в більшості своїй відправляються в різні куточки Індії та Тибету.

У будь-якому випадку, щоб знайти своє місце сили, в них потрібно бувати!
Подорожі по місцях сили
Зараз можна знайти найрізноманітніші подорожі по місцях сили: від відвідування і практики в одному місці до подорожей, що містять в собі цілий ряд різних значущих місць. І якщо перші будуть найбільш продуктивні для тих, хто вже знає, куди він їде і навіщо, відчуває або знає напевно, що це його місце сили; то другі – для тих, хто поки ще перебуває в пошуку. Існує думка, що ми живемо не одне життя, і у кожного є кармічний зв’язок з будь-яким місцем. Якщо ми стоїмо на шляху йоги або раптом починаємо цікавитися будь-якою релігією, і нові знання пробуджують в нас самі глибинні переживання, призводять до спокою, роблять наше життя кращим, то це ознака того, що цим шляхом ми йдемо не перший життя, отже, вже бували в різних сакральних місцях з ним пов’язаних. І якщо говорити про те, що минуле, сьогодення і майбутнє відбувається одномоментно або паралельно, то ми можемо, приїхавши в таке місце, возз’єднатися з собою в попередньому житті, і нам може відкритися вже напрацьований досвід, знання і розуміння. Наприклад, так можна, приїхавши на гору Грідхракутта (Індія), де пару тисяч років тому Будда Шак’ямуні давав свою Сутру Лотоса про Квітці Чудової Дхарми, возз’єднатися з цією подією і отримати певний тонкий досвід. Тому, коли ми їдемо в тур по декількох місцях поспіль, зростає ймовірність потрапити саме в «своє» місце сили. Звичайно, це не означає, що потрібно залишатися там жити, оскільки ми неспроста народилися в іншій країні і в іншому тілі, це означає, що завдання на це втілення пов’язані саме з новим місцем, але нам можуть стати в нагоді минулі знання для більш доброчинної життя в сьогоденні .

На закінчення хотілося б повторитися, що вирушаючи в такі подорожі, дуже важливий позитивний настрій, відкрита душа і свідомість, щоб не просто подивитися щось новеньке і поставити ще одну галочку в списку, а наблизитися до чогось чистого, світлого, доброго, ясному, стати краще, осознаннее, мудрішими, розширити рамки сприйняття світу і після повернення привнести все це в навколишнє нас дійсність.
Доброго вам Шляху!
Оригинал статьи – https://www.oum.ru/